1993 yılında faaliyete başlayan Berbak Gıda, Ofis Gıda markalı pirinç ve bakliyat çeşitleriyle, o günden bu güne “doğal beslenme” nin vazgeçilmez ürünlerini sağlıklı paketleme ve kaliteyle müşterilerine sunmaktadır.

Birka Reklam ile internet üzeri araştırmaları sonucunda iletişime geçen Ofis pirinç ve bakliyat yetkilileri, araç giydirme çalışmaları ile ilgili Birka Reklam’ın 250’yi aşkın kurumsal firma referanslarını incelemiş.  Konusunda uzman müşteri temsilcilerimizden araç giydirme ile ilgili ayrıntılı bilgi ve araç üzeri giydirme çalışmalarının firmaları için oluşturacağı etki konusunda detaylı bilgi almıştır.

Araç giydirme işlemlerinin montajı esnasında önemli noktalardan biri olan araç giydirmede yasal işlemler ve reklam vergisine istinaden araç giydirme seçeneklerinden bölgesel araç giydirme konusunda karar kılan Ofis pirinç ve bakliyat yetkilileri, araç üstü reklam giydirme konusunun temel taşını oluşturan folyo çeşitleri konusunda da ayrıca detaylı bilgi almışlardır.

Araç giydirme onay, üretim ve montaj planlama işlemleri sırasında grafik tasarım tekniklerinden de yararlanılarak kaliteli baskı ve üretim, 3M baskı malzemesi, tecrübeli montaj ekibi ve Birka Reklam garantisi ile tamamladığımız bölgesel araç giydirme çalışmaları için;

Birka Reklam’ı tercih eden Ofis pirinç ve bakliyat yetkililerine Birka Reklam ailesi olarak bir kez daha teşekkür ederiz.