Antalya merkezli 2013 yılında kurulan Onm Kozmetik, Türkiye’de ki müşterilerine yüz, el, ayak, saç bakımı, dermo kozmetik, profesyonel bakım serileri ve kolonya markaları ile hizmet vermektedir.

Onm Kozmetik genel olarak;  spa, estetik ve güzellik merkezi, eczaneler ile çalışmakta olup bu yerlerde bilinirliğini daha da arttırmak, tanıtım ve ürün promosyon dağıtımlarını daha eğlenceli hale getirmek için Birka Reklam’ın display ürün seçeneklerinden çarkıfelek uygulamaları için internet üzerinden Birka Reklam’ın konusunda uzman müşteri temsilcileri ile iletişime geçmiştir.

Ürün kalitesi kadar bulunduğu şehir itibarı ile ürün teslimatı için de çözüm ortağı arayan Onm Kozmetik, çarkıfelek üretim ve teslimatı için Birka Reklam ile gizli teleskopik ayaklı çarkıfelek çalışmalarının üretim ve teslimatı için anlaşma sağlamıştır.

Çarkıfelek örneklerinden gizli teleskopik ayaklı çarkıfelek 2 kademeli teleskopik ayak ve dekotadan ayak kapaması şeklinde,  70cm çapında çarkı ile dijital baskılı olarak hazırlanmaktadır.

Birka Reklam olarak tasarımda profesyonel grafik departmanı ve uygulama ve kargo gönderiminde konusunda uzman montaj ekibi tarafından kısa sürede hazırlanarak kargoya teslimatı sağlanan çarkıfelek çalışmaları için Birka Reklam’ı tercih eden Onm Kozmetik firmasına tercihlerinden dolayı Birka Reklam ailesi olarak bir kez daha teşekkür ederiz.