Öykü Lojistik,30 yıllık birikimi ile ‘minimum maliyet-maksimum fayda’ sloganı ile çıktığı sektör yolculuğunda müşterilerine, Öykü Grup bünyesinde Öykü Lojistik, Öykü Gümrükleme, Öykü Sigorta olarak hizmet vermektedir.

Araç giydirme uygulamaları için Birka Reklam müşteri temsilcileri ile internet üzerinden iletişime geçen Öykü Lojistik, araç giydirmede yasal işlemler ve reklam vergisi, araç giydirme montaj şekli ve ömrü, araç giydirmede grafik tasarım detaylarını aldıktan sonra, araç giydirme seçeneklerinden araç kapı logo çalışmaları için Birka Reklam ile el sıkışmıştır.

Araç giydirme seğmeninin en cazip fiyatlı ürünlerinden olan araç kapı logosunda, araçlarınızın kapılarına ya da istediğiniz herhangi bir yere uygulama yapılabilmektedir.

Öykü Lojistik’e araç giydirme çalışmaları için, görsel çalışma konusunda grafik departmanımızın da destek verdiği, tecrübeli montaj ekibimizin hızlı ve güvenilir üretim ve uygulama süreci ile tamamladığı araç kapı logo uygulamaları için Birka Reklam’ı tercih eden Öykü Lojistik’e Birka Reklam ailesi olarak tercihlerinden dolayı bir kez daha teşekkür ederiz.