İnşaat sektöründe hizmet veren Pey Yapı, Birka Reklam ile araç giydirme uygulamalarından araç kapı logo çalışmaları için internet üzerinden iletişime geçmiştir.

Araç kapı logo, Birka Reklam tarafından firma logo yada unvanının araçların kapılarına yada araç giydirme yönetmeliğine uygun olarak araç yan bölgeleri için belli ölçülerde yapılan uygulama işlemi olarak segmentinin en uygun fiyatlı ürünü olarak göze çarpmaktadır.

Araç giydirme seçeneklerinden araç kapı logo çalışmaları için Birka Reklam’ı tercih eden ve araç giydirme uygulamaları sonrasında yapılacak araç giydirmede yasal işlemler ve reklam vergisi konusunda da destek verdiğimiz Pey Yapı’ya tercihlerinden dolayı Birka Reklam ailesi olarak bir kez daha teşekkür ederiz.

Çalışma hayatına başladığı 1995 yılından beri geniş ürün yelpazesi ile birçok kuruma ve kişiye hizmet veren, koşulsuz müşteri memnuniyetini benimseyen firmamıza sizlerde bir telefon uzaklıktasınız, tüm soru, öneri ve destek için firmamıza 0216 314 36 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.