Rusya merkezli bir alüminyum üretici firması olan Rusal, 2007 yılında kurulmuş ve en büyük alüminyum üreticilerinden ikincisidir.

Birka Reklam ile tavsiye üzerine iletişime geçen Rusal yetkilileri, Birka Reklam’ın tabela sistemleri ve cephe giydirme çalışmaları hakkında detaylı bilgi alarak kendileri için en uygun çalışmaları değerlendirmiş ve Birka Reklam ile anlaşma sağlamıştır.

1995 yılında reklam sektörüne giriş yapan Birka Reklam, tabela sistemleri hakkında da 20 yılı aşkın süredir tecrübeye sahiptir.  Birka Reklam olarak geniş alternatifli tabela sistem seçenekleri için destek verdiğimiz Rusal ofis içi ışıksız duvar tabelalarını tercih etmiştir.

Rusal’ın tercih ettiği duvar reklam tabelaları cephelerin genelde camsız alanları için ışıksız tabelalar ise aydınlatma ve kasa derinliği olmadığı düz yüzeylerde kullanılmaktadır.

Rusal’ın tercih ettiği bir diğer çalışmamız olan cephe giydirme seçeneklerinden kumlu folyo (buzlu folyo) ise uygulandığı cam yüzey üzerinde içerinin hiç görünmemesini ama ışığında kesilmemesini sağlamaktadır. Dekoratif özelliğinden dolayı ofis içi cam giydirmelerde düz uygulandığı gibi baskılı yada şekil kesimli de hazırlanıp uygulanabilmektedir.

Birka Reklam olarak hem tabela sistemleri hem de cephe giydirme çalışmaları için destek verdiğimiz Rusal firmasına tercihlerinden dolayı Birka Reklam ailesi olarak bir kez daha teşekkür ederiz.