1980 yılında izoleli kablo pabuçları üretimi amacıyla kurulan Şafak Elektrik, faaliyete başladığı ilk günden bugüne kadar uyguladığı kaliteli ürün geliştirme ve koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkeleriyle her geçen gün daha da gelişerek Türkiye pazarında konusunda lider üretici konumuna ulaşmıştır.

Şafak Elektrik her geçen gün geliştirdiği bayilik ve ürün yelpazesi ile piyasanın ihtiyacı olanın dışında, yeni ürünler geliştirerek müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Gelişimlerinin yanı sıra tanınırlığını daha da arttırmak, kalıcılığını uzun yıllar daha devam ettirmek amacıyla reklam çalışmalarına da önem veren Şafak Elektrik bayi cephe giydirmeleri için Birka Reklam’ı tercih etmiştir.

Şafak Elektrik, Türkiye’nin en önde gelen kurumsal firmalarının tercihi olan Birka Reklam ile, cam yüzey giydirilmiş binalarda tercih edilen cephe giydirme- one way vision – delikli folyo çalışmaları için tercih etmiş olup,  müşteri temsilcilerimizden aldıkları teklif ve çalışmaları titizlikle incelemiştir.

Sürekli yenilenen teknolojimiz, yüksek standartlarda hizmet kalitesi yaratıcı profesyonel çözümlerimiz ile koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle başarıyla yoluna devam eden Birka Reklam olarak çalışmaya başladığımız Şafak Elektrik’e tercihlerinden dolayı Birka Reklam ailesi olarak teşekkür ederiz.