1980 yılında İtalya’da kurulan Saif, 1991 yılında Türkiye’de kurulan Arna firması ile 1997’de ortak olarak Saifarna firmasını açmıştır. Saifarna İtalya ve Türkiye özel sektörü için gereken tüm boya ve kaplamaları tasarlayıp üretmektedir.

Bulunduğu sektör ve yaptığı işlerden dolayı renkler konusunda hassas ve seçici olan Saifarna, reklam çalışmalarında da kendilerini yansıtan renk detayları konusunda oldukça titiz ve kaliteli iş için internet üzeri araştırmaları sonucunda 250’yi aşkın kurumsal referansı ile Birka Reklam ile iletişime geçmiştir.

Birka Reklam ile Pvc esaslı bir malzeme olan folyo baskı işlemleri için anlaşma sağlayan Saifarna, reklam sektörünün vazgeçilmezi olan folyo baskı için Birka Reklam’ın tecrübeli müşteri temsilcilerinden, folyo baskı dijital baskı folyosu ve kullanılan mürekkepler konusunda detaylı bilgi almıştır.

Folyo baskı ayrıca dekorasyon folyosu olarak da adlandırıla bilenmektedir.  Saifarna firması için iç mekan dijital baskı folyosuna su bazlı mürekkep baskı yapılmış olup,  renklerin canlılığı ve kalitenin tam not aldığı folyo baskı çalışmaları için Birka Reklam’ı tercih eden Saifarna firmasına tercihlerinden dolayı bir kez daha teşekkür ederiz.