2004 yılında kurulan Serhat Mühendislik, özellikle konut, sosyal ve kültürel binalar, hizmet binaları ve bina güçlendirme işlemleri konusunda müşterilerine hizmet vermektedir.

Son yıllarda daha da gelişen reklam piyasasına ayak uydurmak ve müşterileri için tanınırlığını daha da arttırmak amaçlı hızlı ve ekonomik olan araç giydirme çalışmaları için internet üzeri araştırma yapan Serhat mühendislik yetkilileri, 1995’ten beri birçok kuruma reklam hizmet veren Birka Reklam’a rast gelmiş, Birka Reklam’ın güncel referanslarını inceleyerek müşteri temsilcilerimizle iletişime geçmişlerdir.

Birka Reklam tecrübeli kadrosu, sürekli yenilenen teknolojisi ve dünya standartlarında hizmet kalitesi ile yaratıcı ve profesyonel çözümleri ile araç giydirme seçeneklerinde müşterilerine her zaman en iyi kaliteyi uygun maliyetlerle sunmayı amaç edinmiştir.

Araç giydirme modellerinden bölgesel araç giydirme çalışmaları için grafik tasarım, kaliteli üretim, tecrübeli montaj ekibi ve Birka Reklam garantisi ile hizmet verdiğimiz Serhat Mühendislik firmasına Birka Reklam ailesi olarak tercihlerinden dolayı bir kez daha teşekkür ederiz.

Ayrıca araç giydirme uygulama sonrası araç giydirme de yasal işlemler ve reklam vergisi konusunda da detaylı bilgi verilen Serhat Mühendisliğe bol kazançlı işler diler diğer araç giydirme uygulamaları için tecrübeli Birka Reklam ekibi olarak kendilerini tekrar firmamızda görmekten memnuniyet duyacağımızı iletmek isteriz.