İstanbul Maslak’ta çevre yenilebilir doğal kaynak firması olan Solarçatı, ‘kendi elektriğinizi üretmek artık çok kolay sloganı’ ile işletme ve bireylerin kendi elektriklerini üretmelerini sağlamaktadır. Çevreye duyarlı %100 doğal enerji kaynağı güneş ile çevre dostu Solarçatı, çatıları enerji kaynağına dönüştürerek hem müşterilerinin hem de doğanın kazanmasını sağlamaktadır.

Solarçatı yetkilileri satış ve servis hizmetlerinde kullandıkları araçlarının reklam çalışmaları için 1998’den beri müşterileri için en iyi hizmet, malzeme ve kaliteyi sağlayan Birka Reklam ile araç giydirme çalışmaları için görüşme sağlamış ve tercihlerini Birka Reklam’dan yana kullanmışlardır.

Araç giydirme uygulamalarından 2015 ticari araçlarda reklam bulundurulması yönetmeliğine uygun bölgesel araç giydirme seçeneğini tercih eden Solarçatı, Birka Reklam’ın konusunda uzman müşteri temsilcilerinden araç giydirme sonrası yapılacak yasal ve vergilendirme süreci hakkında da detaylı bilgi almıştır.

Görsel çalışması grafik departmanımızca yapılan ve kaliteli baskı ile 3M cast folyoyla uygulaması profesyonel montaj ekibim tarafından tamamlanan araç giydirme seçeneklerinden bölgesel araç giydirme uygulamaları için Birka Reklam’ı tercih eden Solarçatı firmasına tercihlerinden dolayı Birka Reklam ailesi olarak bir kez daha teşekkür ederiz.