2015 yılında İstanbul merkezli kurulan bilgi işlem sorumlusu Smarttek Bilişim Teknolojileri, hizmet verdiği sektörün ihtiyaçlarını analiz ederek müşterilerine en iyi hizmeti profesyonel olarak sunmaktadır.

Smarttek dürüst, verimli ve sonuç odaklı en kaliteli hizmeti sunmayı amaçlayan ve bunun içinde gerekli olan pazar trendlerini yakından izlemektedir. Birka Reklam ile de bu gelişim sürecinde internet üzerinde araştırma yaparken araç giydirme reklam çalışmalarında ki referans ve örnek tasarımlarına rast gelerek iletişime geçmiştir.

Birka Reklam olarak ‘en iyi pazarlamacınız aracınızdır’ sloganı ile müşterilerimize araç giydirme çalışmalarının önemini vurgularken konusunda uzman müşteri temsilcilerimiz firmalarımız için en uygun araç giydirme çalışmalarını araç giydirmede yasal yönetmeliklere uygun olarak seçmelerinde yol gösterici olmaktadır.

Araç giydirme de yasal yönetmelikler uygun olarak ön fardan arka stopa kadar 2 yan olarak bölgesel araç giydirme çalışmaları için 3M Cast araç giydirme folyosu ile üretim ve profesyonel montaj ekibimizle planlama ve uygulamasını yaptığımız   Smarttek firmasına araç giydirme uygulamaları için Birka Reklam’ı tercih ettikleri için Birka Reklam ailesi olarak bir kez daha teşekkür ederiz.