Syrve Limited, uluslararası faaliyet gösteren ve inovasyon merkezi İngiltere’de olan,  müşterilerinin ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilinen,  barların, restoranların, paket servislerin ve diğer konaklama işletmelerinin güvenli bir şekilde daha azıyla daha fazlasını elde etmesi amacıyla kurulmuş bir Pos ve restoran yönetim yazılım sistemidir.

Syrve Limited yetkilileri, müşteri temsilcilerimiz ile İngiltere’den whats up ile Türkiye’de katılacakları fuar için çözüm ortağı arayışlarını ileterek Birka Reklam’ın display ürün seçeneklerinden roll up (roll up banner) çalışmaları için iletişim geçmişlerdir.

Birka Reklam tarafından yurtdışından ithalatı yapılan roll up (roll up banner) reklam sektöründe uzun zamandan beri önemli bir yeri olan reklam ürünüdür. Roll up (roll up banner) en çok tercih edilen reklam ürünü olma nedenleri ise kolay taşınabilir, alternatifli ölçüleri, şık ve en önemlisi ekonomik olmasıdır.

Roll up (roll up banner) mekanizması alüminyumdan oluşmakta olup, içeresinde de roll up (roll up banner) görselinin sarıldığı bir mekanizma mevcuttur.  Her roll up’ın (roll up banner) kendi ölçülerine uygun kumaş çantaları mevcuttur. Roll up (roll up banner) genellikle iç mekanlar için tercih edilmektedir. Roll up (roll up banner) görsel baskıları yüksek çözünürlüklü tasarımlar ile dijital baskı şeklinde yapılmaktadır.

Birka Reklam ile 85*200 ve 300*200cm roll up (roll up banner) çalışmalarının üretim ve teslimatı için anlaşma sağlayan Syrve Limited şirketine tercihlerinden dolayı Birka Reklam ailesi olarak bir kez daha teşekkür ederiz.

Birka Reklam olarak Türkiye’de olduğu gibi yurtdışında ki firmalar için de tercih ve çözüm ortağı olmaktan memnuniyet duymakta ve her geçen gün kendimizi daha da geliştirerek büyümeye devam etmekteyiz.