Tampa Kimya 2015 yılında Kimya sektöründe faaliyetlerine başlamıştır.

Bu alandaki faaliyetlerinin yanı sıra kozmetik ve oyuncak sektöründe de var olan Tampa Kimya, girişimlerini yenilikçi ürünler üretmek üzerine kurmuştur. Kendi markası olan Puedo harici private label ve lisanslı ürünleri de tüketicileri ile buluşturan Tampa Kimya, ‘ütünün mucidi’ sloganıyla piyasaya katılan MySeely ürünlerinin tanıtım çalışmaları için,  Birka Reklam’ın display ürün seçeneklerine internet üzerinde ki araştırmaları sonucunda ulaşmıştır.

Tampa Kimya gibi çözüm odaklı bir yapıya sahip olan Birka Reklam, kullanım alan detaylarına bağlı olarak display ürünlerimizden roll up ve örümcek masa konusunda müşterimiz ile hemfikir olmuş, kendileri ile görsel çalışma ve üretim konusunda anlaşma sağlanmıştır.

Tampa Kimya yoğun iş tempolarından dolayı display ürünler konusunda hızlı üretim ve teslimatın yanı sıra kaliteli malzeme detayı ile Birka Reklam’ın desteğinden oldukça memnun kaldığını belirtmesi Birka Reklam ailesi olarak bizleri oldukça memnun etmiştir.

Birka Reklam olarak Tampa Kimya’ya display ürün seçeneklerimizden örümcek stant ve roll up çalışmaları için bizleri tercih ettikleri için bir kez daha teşekkür ederiz.