Türkiye’nin son 10 yıldır en çok tercih edilen lider teknoloji firması olan Technopc, bilişim sektöründe faaliyet göstermektedir. Ayrıca Türkiye’nin yerli üretici sertifikalı ilk ve tek bilgisayar üreticisi olan Technopc, araç giydirme çalışmaları için Birka Reklam ile internet üzerinden iletişime geçmiştir.

Türkiye’nin ilk araç giydirme merkezi olan Birka Reklam 1997 yılından beri müşterilerine en iyi hizmet kalitesi ile yaratıcı profesyonel çözümler sunmayı amaç edinmiştir. Technopc gibi birçok kuruma reklam hizmeti veren Birka Reklam Technopc’ye araç giydirme seçeneklerinden bölgesel araç giydirme konusunda hem tasarım hem de uygulama için yardımcı olmuştur.

Birka Reklam tecrübeli kadrosu, sürekli yenilenen teknolojisi ve dünya standartlarında hizmet kalitesi ile Technopc için 3M baskı malzemesi ile kaliteli baskı ve üretim sağlayarak bölgesel araç giydirme uygulamalarını tamamlamıştır.

Araç giydirme sonrası araç giydirmede yasal işlemler ve reklam vergisi konusunda detaylı bilgi paylaşımı sağladığımız Technopc firmasına araç giydirme seçeneklerinden bölgesel araç giydirme uygulamalarının üretim ve montaj süreci için Birka Reklam’ı tercih ettikleri için Birka Reklam ailesi olarak bir kez daha teşekkür ederiz.