Tesla Inc. Veya kısaca Tesla,  elektrikli araç tasarlayan Teksas merkezli bir Amerikan şirketidir.

Tesla,  Türkiye’ye Almanya firmasında üretilen Model Y ile giriş yapmış ve bu araçların mobil servisleri için yine bu modellerin araçlarını kullanmaya başlamıştır. Mobil servis araçlarının görünürlüğünü sağlamak ve modelin bilinirliliğini arttırmak amacıyla araç giydirme kararı alan Tesla, araç giydirme işlemleri için Türkiye’nin ilk araç giydirme firması olan Birka Reklam ile iletişime geçmiştir.

Birka Reklam’ı, etkileyici ve kaliteli hizmet anlayışı, kusursuz iletişimi, dünya standartlarında hizmetini uygun maliyetlerle sunmasından dolayı tercih eden Tesla,  araç giydirme çalışmalarından bölgesel araç giydirme uygulamaları için Birka Reklam ile anlaşma sağlamıştır.

Birka Reklam’ın konusunda uzman müşteri temsilcilerinden araç giydirme de yasal işlemler ve vergi konusunda da detaylı bilgi alan Tesla, profesyonel grafik departmanımızın desteği ile araç üzeri görsel çalışma için son rötuşları ile Birka Reklam’ın tecrübeli montaj ekibine araç giydirme uygulamaları için araçlarını teslim etmiştir.

Birka Reklam garantisi ile araç giydirme çalışmalarından firma araçları üzerine bölgesel olarak uygulanan bölgesel araç giydirme uygulamalarını için Birka Reklam’ı tercih eden Tesla firmasına tercih ve güvenlerinden dolayı Birka Reklam ailesi olarak bir kez daha teşekkür ederiz.