İstanbul’da bir yapım şirketi olarak 1993 yılında kurulan TMC Film Yapım A.Ş , uluslararası film ticareti ile başladığı faaliyetlerine müzik, sinema, film, tv dizisi, belgesel ve animasyon yapımları ile devam etmiş ve ürettikleri içerikleri birçok ülkeye ihraç ederek bütünsel bir eğlence şirketi olarak Türkiye ve dünyadaki yerini sağlamlaştırmıştır.

Birka Reklam’dan zaman zaman reklam çalışmaları için destek alan TMC Film Yapım A.Ş, tabela ve bayrak yenilemeleri ile ilgili tasarım, üretim ve montaj konusunda her zaman olduğu gibi reklam da ki çözüm ortağı Birka Reklam’dan hem tasarım hem de uygulama çalışmaları için destek almıştır.

Tabela seçeneklerinden yönlendirme levhaları gerek iç mekânda gerek ofis dışında odaların ya da kapıların yan kısımlarına gelen kişileri yönlendirmek amaçlı monte edilen tabela sistemidir.

Plaj bayrağı seçeneklerinden direk bayrak çalışmaları dayanıklı ve estetik tasarımı ile dış mekân için ideal bir seçenektir. Direk bayrak için kullanılan branda baskı her türlü iklim koşuluna karşı maksimum dayanıklılık sağlamaktadır. Montajı kolay ve bakımı en alt düzeyde bu ürün için tasarım ve üretimi ile ilgili yine Birka Reklam’ı tercih eden TMC Film Yapım A.Ş ’ye tercihlerinden dolayı Birka Reklam ailesi olarak bir kez daha teşekkür ederiz.