Tüm verilerin sadece kullanıcı tarafından görülebildiği bir bulut platformu olarak iki yılı aşkın bir süredir kullanıcılarına hizmet veren Transferchain, veri depolama, işleme ve paylaşmanın yanı sıra veri gizliliği ve güvenliği konularında da kullanıcılarına garanti vermektedir.

Bir ilk olan gizli, güvenli ve merkeziyetsiz depolama ve transfer ile insanlığın en temel hakkı olan mahremiyet için çalışmakta çalışmalarını genişletip geliştiren Transferchain,  bu süreçte ismine değer katmak, kurumsal olarak izlenim, imaj ve itibar oluşturmak amaçlı sektörünü ilgilendiren fuar, seminer ve toplantılara katılım sağlamaya başlamıştır.

Reklam amaçlı yapılan bu uygulamalarda,  20 yılı aşkın süredir sektörde dijital baskı hizmetlerini kapsayan tüm alanlarda müşterilerine destek veren Birka Reklam ile display ürün seçeneklerinden roll up banner (roll banner) çalışmaları için iletişime geçmiştir.

Birka Reklam olarak display ürün seçeneklerinden roll up banner (roll banner) çalışmaları ile ilgili kaliteli, hızlı ve güvenilir olarak hizmet verdiğimiz Transferchain firmasına tercihlerinden dolayı Birka Reklam ailesi olarak bir kez daha teşekkür ederiz.