İstanbul’da bulunan Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı, başta Suna Kıraç olmak üzere, eğitimin her şeyin başı olduğuna yürekten inanan bir grup sanayici, yönetici ve akademisyenin girişimi ile devlet tarafından verilen temel eğitime katkıda bulunmak amacıyla 23 Ocak 1995 tarihinde kurulan Türkiye’nin eğitim alanında faaliyet gösteren en yaygın sivil toplum kuruluşudur.

Birka Reklam ile 25 senedir verdikleri hizmetlerin meyvesi olan çalışmalarını Ataşehir’de ki yeni ofislerinin cephesinde uygulatmak amaçlı iletişime geçen TEGV yetkilileri, cephe giydirme seçeneklerinden folyo kaplama için Birka Reklam ile anlaşma sağlamıştır.

Cephe giydirme seçeneklerinden folyo kaplama düz olan tüm yüzeylere uygulanmaktadır. Cephe giydirme folyo kaplama uygulaması talep eden firma için mal ya da hizmet tanıtımında oldukça etkili olabilmekte ayrıca uygulandığı cepheye estetik bir görüntü sağlamaktadır.

TEGV için profesyonel grafik departmanımız tarafından dijital ortamda tasarım ve ölçeklendirme işlemleri  tamamlanan cephe giydirme seçeneklerinden folyo kaplama için kaliteli baskı-üretim ve tecrübeli montaj ekibimizin uygulamalarını tercih eden Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı’na tercihlerinden dolayı Birka Reklam ailesi olarak teşekkür ederiz.