Üçel Zemin Market, Parke çeşitleri, duvar kâğıtları, çim halı, rulo halı, pvc mineflo, halı çeşitleri ve logolu paspas çeşitleri ile Türkiye’nin ve Dünya’nın tanınmış markalarının temsilciliğinin yanı sıra toptan perakende proje bazında ürün satışı yapan,  Üçel Zemin Market, ürün satış ve sunumları ile detaylı olarak ilgilenmektedir.

Bu anlamda araç giydirme çalışmaları için de kendileri gibi ürün sunumu referansları ile internet üzerindeki araştırmaları sonucunda ön plana çıkan Birka Reklam ile iletişime geçmiştir.

Birka Reklam ile araç giydirme seçeneklerinden araç kapı logo uygulamaları için çalışmalara başlayan Üçel Zemin Market, Birka Reklam’ın deneyimli müşteri temsilcilerinden aldığı bilgilere istinaden araç giydirme işlemleri sonrasında araç giydirmede yasal işlemler ve reklam vergisi konularında da hiç zorlanmamış ve bu süreci de kısa sürede tamamlamıştır.

Araç giydirme seçeneklerinden araç kapı logo uygulamasında kullanılan folyo çeşitleri ile de yakından ilgilenen ve Üçel Zemin Market, Birka Reklam’da yapılan her araç giydirme işlemleri için vermiş olduğu 3 yıl Birka Reklam garantisi altında, tecrübeli montaj ekibinin desteği ile üretim ve montaj sürecini de en kaliteli ve verimli şekilde tamamlamıştır.

Birka Reklam ailesi olarak sektöründe yeni olan ve en iyileri tercih edip çalışan Üçel Zemin Market’e araç giydirme seçeneklerinden araç kapı logo çalışmaları için Birka Reklam’ı tercih ettikleri için bir kez daha teşekkür eder, sağlıkla, başarılı bol kazançlı yıllar dileriz.