Uğur Tekstil Makinaları A.Ş, ilk olarak Uğur Ticaret adıyla 1969 yılında kurulmuştur. 1995 yılında A.Ş olarak Türkiye’nin dört bir yanına dağılan Uğur Tekstil Makinaları; Brother, Yamato, Sipitaly, Morgantecnica, Gtxpro, Eastman, Merrow markalarının da Türkiye distribütörü olmuştur.

Dünyanın seçkin marka ve firmaları ile işbirliği yapan son teknoloji yüksek kalite ürünleri en iyi fiyat ve ödeme koşullarıyla müşterilerine sunan Uğur Tekstil, en iyi reklamın verilen yüksek kaliteli hizmet olduğuna da inanmaktadır.

Bu anlamda doğru hedef, kaliteli hizmet, sürekli iletişim, dünya standartlarında ürün ve uygun maliyetleri ile var olduğu reklam sektöründe adını duyuran Birka Reklam’a ulaşması da zor olmamıştır.

Birka Reklam ile araç giydirme seçeneklerinden bölgesel araç giydirme çalışmaları için el sıkışan Uğur Tekstil Makinaları A.Ş, tecrübeli kadrosu dünya standartlarında hizmet kalitesi ve sürekli yenilenen teknolojisi ile Birka Reklam’a tam not vermiştir.

Araç giydirme seçeneklerinden bölgesel araç giydirme konusunda hizmet verdiğimiz Uğur Tekstil Makinaları A.Ş,  bölgesel araç giydirme çalışması ile firma logosunun yanı sıra ürün resimleri ile kendi imajları için en doğru araç giydirme uygulamasını belirlemişlerdir.

Birka Reklam olarak araç giydirmede yasal işlemler ve reklam vergisi uygun olarak montajını tamamladığımız Uğur Tekstil Makinaları A.Ş’ye, 3M baskı malzeme, kaliteli baskı ve üretim ile tecrübeli montaj ekibinin uygulamasıyla Birka Reklam garantisi ile hizmet vermekten ve tercih edilmekten dolayı  memnuniyetlerimizi iletmek ister, Birka Reklam ailesi olarak bir kez daha  teşekkürlerimizi iletmek isteriz.