Ulusoy ve Büyükhanlı gruplarının ortak kuruluşu olan Ultra Turizm ve Seyahat Acentesi, 1996 yılında İstanbul’da kurulmuş ve bugüne kadar hız kesmeden gelişmekte ve var olduğu piyasada önemli bir yere sahip olmaya devam etmektedir.

Türkiye’nin önde gelen turizm ve organizasyon şirketi olan Ultra Turizm ve Seyahat Acentesi, ofislerin de yer alan çalışanlarının motivasyonlarını arttırmak amacıyla Birka Reklam’ın display ürün seçeneklerinden çarkıfelek – şans çarkı uygulamalarından masaüstü çarkıfelek için Birka Reklam’ın konusunda uzman müşteri temsilcileri ile internet üzerinden iletişime geçmiştir.

Çarkıfelek seçeneklerinden masaüstü çarkıfelek 50cm ya da 70cm çapında üzeri müşteri taleplerine istinaden dijital baskı ve dilim sayısı ile hazırlanmakta olup, demir ayaklı destek şeklinde üretilmektedir.

Birka Reklam olarak çarkıfelek seçeneklerinden masaüstü çarkıfelek uygulamaları için Birka Reklam’ın profesyonel grafik departmanı ve montaj ekibinden de destek alan Ultra Turizm ve Seyahat Acentesi ’ne tercihlerinden dolayı Birka Reklam ailesi olarak bir kez daha teşekkür ederiz.

Çarkıfelek müşterilerimiz için dönüyor sloganı ile paylaşımını yaptığımız çarkıfelek  – şans çarkı ürün ve seçenekleri için https://www.birkareklam.com/ adresimizi inceleyebilir ya da 02163143600-05078489670 nolu telefonlarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.