Ümit Toys sahip olduğu pek çok ürün ve marka seçenekleri ile İstanbul’da çocukların ve çocuk olmaktan vazgeçemeyen yetişkinlerin aradıkları tüm oyuncak modellerine ulaşabileceği bir mekân olarak göze çarpmaktadır.

Birka Reklam ile display ürün seçeneklerinden çarkıfelek çalışmaları için iletişime geçen Ümit Toys, promosyon dağıtımları için kendilerine en uygun ölçü ve özellikte olan teleskopik ayaklı çarkıfelek uygulaması ile ilgili üretim ve teslimat konusunda Birka Reklam ‘la anlaşma sağlamıştır.

Teleskopik ayaklı çarkıfelek;  teleskopik ayak, 2 kademeli yükselti ve 10mm dekota üzeri dijital baskı görsellerinin yapıldığı bir çalışma olup, çark kısmı 50cm ve 70cm çapında üretilebilmektedir. Çarkıfelek ürünlerimizden teleskopik ayaklı çarkıfelek için görsel ve fiyat onayına istinaden 2 günde atölyemizden teslimatı sağlanmaktadır.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre alternatif çarkıfeleklerimiz ile ilgili üretim ve montaj için daha detaylı bilgi almak adına tarafımıza 0216 3143600 – 0507 8489670 nolu telefonlarımızdan ulaşabilir konusunda uzman müşteri temsilcilerimizle görüşüp sizler için en uygun çalışmayı belirleyebilirsiniz.