‘Çarkıfelek müşterilerimiz için dönüyor’ sloganı ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre alternatifli çarkıfelek modellerini Birka Reklam’ın İstanbul -Ümraniye Keyap adresinde ki çalışma alanımızda üretmekteyiz.

Çarkıfelek bir diğer ismi ile hediye çarkı, yaratıcı ve profesyonel çözümler sunan Birka Reklam tarafından 2019 yılı itibariyle müşterilerimizin beğeni ve sipariş taleplerine sunulmuştur.

Son zamanlarda reklam sektöründe önemli bir yer alan çarkıfelek reklam ürünü, fuar alanlarında, seminerlerde, toplantılarda, ofislerde kullanılmaktadır. Farklı ebat ve özelliklere sahip olan çarkıfelek çalışmalarımızdan, İzmir Büyükşehir Belediyesi hem taşıma kolaylığı hem de nakil işlemleri için kendilerine en uygun olan çarkıfelek seçeneklerinden gizli teleskopik ayaklı çarkıfelek ürünümüzü tercih etmiştir.

Birka Reklam olarak tasarım ve montaj işlemlerini 3 iş gününde tamamladığımız gizli teleskopik ayaklı çarkıfelek modelimizi sorunsuz bir şekilde İzmir adresine kargolamasını da sağladığımız çarkıfelek çalışmamız için Birka Reklam’ı tercih eden, İzmir Büyükşehir Belediyesine tercihlerinden dolayı Birka Reklam ailesi olarak bir kez daha teşekkür ederiz.