20 yılı aşkın süredir, havuz, peyzaj, hamam ve sauna projeleri için müstakil konutlara yazlıklara, site ya da hotellere hizmet vere n Uzman Havuz farklı havuz tasarımları ile müşterilerine en iyi hizmeti vermek için çalışmaktadır.

Birka Reklam’a araç giydirme ile ilgili internet üzerinde araştırma yaparken rast gelen Uzman Havuz, araç giydirme seçeneklerinden bölgesel araç giydirme ile ilgili Birka Reklam’ın tecrübeli müşteri temsilcilerinden detaylı bilgi almıştır.

Basitçe araçların dış gövdesine yapılan tasarımlarının dijital baskı olarak işlenerek aracın üzerine kaplanması olayı olarak ifade edilen araç giydirme seçeneklerinden bölgesel araç giydirme uygulamaları için Birka Reklam’ın profesyonel grafik tasarım ekibinden destek alan Uzman Havuz, 3M baskı malzemesi ile kaliteli üretim ve baskı konusunda da Birka Reklam garantisine güvenmiştir. Tecrübeli montaj ekibimiz sayesinde araç giydirme uygulamaları sorunsuz olarak tamamlanan Uzman Havuz firmasına araç giydirme seçeneklerinden bölgesel araç giydirme uygulamaları için Birka Reklam’ı tercih ettikleri için teşekkür ederiz.

Ayrıca Birka Reklam müşteri temsilcileri tarafından araç giydirme çalışmaları sonrası araç giydirmede yasal işlemler ve reklam vergisi konusunda da bilgilendirilen Uzman Havuz firmasına araç giydirme uygulamalarıyla bol kazançlar dileriz.