Vend Teknoloji, radyo, TV, posta yoluyla veya internet üzerinden perakende ticaret konularında müşterilerine hizmet veren İstanbul Şişli merkezli bir işletmedir.

Vend Teknoloji Birka Reklam ile, fuarda müşterilerinin dikkatini çekmek, ofisteki çalışma arkadaşlarının motivasyonunu sağlamak ve promosyon dağıtımlarını daha eğlenceli hale getirmek için Birka Reklam’ın display ürün seçeneklerinden çarkıfelek uygulamaları ile ilgili internet üzerinden iletişime geçmiştir.

Çarkıfelek talepleri için satış temsilcilerimizden detaylı bilgi ve ürün alternatif seçenekleri hakkında bilgi alan Vend Teknoloji yetkilileri kendileri için en uygun olan ahşap ayaklı çarkıfelek çalışması ile ilgili Birka Reklam’la el sıkışmıştır.

Birka Reklam olarak üretim ve montaj süreçlerini hızlı bir şekilde tamamladığımız çarkıfelek çalışmalarıyla ilgili Vend Teknoloji firmasına tercihlerinden dolayı Birka Reklam ailesi olarak bir kez daha teşekkür ederiz.

İhtiyaçlara bağlı olarak çeşitli renk model ve ölçüde yapılan çarkıfelek çalışmalarımız ile ilgili daha ayrıntılı bilgi almak için tarafımıza 0216 314 36 00 ve 0507 848 96 70 nolu telefonlarımızdan ulaşabilirsiniz.