Türkiye ve dünyanın birçok ülkesinde sağlık ve kişisel bakım kategorilerinde lider ve inovasyon temelli markaları ile yıllardır tüketicilerine sağlık ve güzellik sunan Vivatinell, doğayı kirletmeyen ve sürdürülebilir üretim anlayışı çerçevesinde kurulmuş ikisi İngiltere’de, biri Türkiye’de olmak üzere üç üretim tesisine sahiptir.

Vivatinell hep daha iyisini yapmak için mücadele veren, yeni ürün ve markalarıyla gelişmeye devam eden kozmetik sektörünün önemli firmalarından biridir.

Birka Reklam ile internet üzerinde yaptığı araştırmalar sonucunda yolları kesişen Vivatinell, Birka Reklam’ın fuarlarda müşterilerinizin dikkatlerini çekmek ister misiniz? Ofis de çalışma arkadaşlarınıza motive amaçlı neler yapabilirsiniz?  Başlıkları ile sunduğu Display ürünlerden Çarkıfelek çalışmaları için Birka Reklam ile iletişime geçmiştir.

Display ürünlerden teleskopik ayaklı çarkıfelek için müşteri temsilcilerimizden teknik özellikler ve fiyatlar için bilgi alan Vivatinell, iki işgününde teslimatı sağlanan teleskopik ayaklı çarkıfelek çalışmamızdan oldukça memnun kaldığını tarafımıza sözlü ve yazılı olarak iletmesi Birka Reklam ailesi olarak bizleri memnun etmiştir.

Vivatinell firmasına Birka Reklam’ı tercih ettikleri için teşekkür ederiz.