30 yıllık tecrübesi ve verdiği hizmet ile müşterilerinin hedeflerine en etkin ve kısa sürede ulaşmasını sağlaması ile göze çarpan Vizyon Ajans, İstanbul’da hizmet vermektedir.

Model, cast yanı sıra kongre ve organizasyon çalışmalarında da müşterilerine yardımcı olan Vizyon Ajans, Birka Reklam ile bir müşterilerinin,  katılacağı organizasyon için talep ettikleri çarkıfelek ürünü için iletişime geçmiştir.

‘Çarkıfelek müşterilerimiz için dönüyor’ slogan ı ile internet sitemizde tanıtımını yaptığımız display ürünlerimizden çarkıfelek şans çarkı, müşterilerimin ihtiyaçlarına bağlı olarak alternatifli şekillerde üretilmektedir.

Çarkıfelek seçenekleri, genelde fuar yada organizasyonlarda firmaların müşterilerinin dikkatini çekmek, promosyon dağıtımlarını daha eğlenceli hale getirmek için tercih ettikleri bir uygulamadır.

Vizyon Ajans da kendi müşterileri için en uygun ve üretimi hızlı olabilecek çarkıfelek seçeneklerinden masaüstü çarkıfelek çalışması için Birka Reklam ile iletişime geçmiş tasarım ve üretim konusunda anlaşma sağlamıştır.

Üretim ve uygulaması 3 iş günü gibi kısa bir sürede tamamlanarak atölyemiz teslimli teslimatı sağlanan masaüstü çarkıfelek çalışması için Birka Reklam’ı tercih eden Vizyon Ajans’a tercihlerinden dolayı bir kez daha teşekkür ederiz.