We Organizasyon,  yaratıcı iletişim fikirleri, dinamik yapısı ve müşteri hayallerini gerçeğe dönüştürmek için hikâyeler yazan ve yöneten bir etkinlik firmasıdır.

Birka Reklam gibi müşterilerinin memnuniyetini ön planda tutan We Organizasyon, güvenilir, tecrübeli ve çözüm odaklı ekibi ile beklentilerin üzerinde hizmet sunmak amacındadır.

Bu özelliklere inanan ve bu ayrıntılar üzerinde her geçen gün kendini geliştirerek çalışmalarına devam eden, We Organizasyon ile Birka Reklam’ın reklam sektöründe yollarının kesişmesi de tesadüfi değildir.

Display ürünlerimizden Çarkıfelek için Birka Reklam ile çalışma yapan We Organizasyon, Şanslı mısınız? Çarkıfelek müşterileri için dönüyor sloganlarımız ile, müşteri ihtiyaçlarına göre hazırladığımız alternatifli çarkıfelek modellerimizden teleskopik ayaklı çarkıfelek modelimizi tercih etmiştir.

Profesyonel grafik tasarım çalışmamız ile We Organizasyona özel olarak hazırlanan ve müşterimizin Yılbaşı etkinliği için beklediği istediği çarkıfelek’i sunmaktan ve firmamızın memnuniyeti sağlamaktan Birka Reklam olarak mutluluk duymaktayız.

We Organizasyona,  Birka Reklam’ı tercih ettikleri için bir kez daha teşekkür eder, daha pek çok iyi, başarılı, güzel, çözüm odaklı işlerde çalışmayı temenni ederiz.