Züber, Alterna gıda sanayi pazarlama ve ticaret A.Ş bünyesinde 2017 yılında sağlıklı atıştırmalık çeşitleriyle Türkiye’nin yeni nesil atıştırmalık firması olarak gıda sektörüne giriş yapmıştır.

Birka Reklam ile ‘çarkıfelek müşterileriniz için dönüyor’ sloganı ile müşterilerimizin fuarlarda müşterilerin dikkatini çekmek,  ofiste çalışma arkadaşlarının motivelerini yükseltmek amaçlı düşünülen display ürün seçeneklerinden çarkıfelek ürünümüz için iletişime geçen Züber yetkilileri, ihtiyaçlarına göre alternatif çarkıfelek modellerinden kendileri için en uygun ve ekonomik teleskopik ayaklı çarkıfelek ürünü için Birka Reklam’ın müşteri temsilcileri ile iletişime geçmiştir.

Züber, katılacağı etkinlikler için promosyonlarını daha eğlenceli dağıtımak için tercih ettiği display ürün seçeneklerinden teleskopik ayaklı çarkıfelek ürünü için Birka Reklam ile çalışmaya başlamıştır. Kısa sürede Birka Reklam’ın profesyonel montaj ekibi tarafından üretim ve montajı sağlanarak teslimatı gerçekleşen çarkıfelek çalışması için Birka Reklam’ı tercih eden Züber yetkililerine tercihlerinden dolayı bir kez daha Birka Reklam ailesi olarak teşekkür ederiz.

Çarkıfelek ürünlerimiz ile ilgili daha detaylı bilgiye https://www.birkareklam.com/carkifelek-urunu/ bu linkten de kolayca ulaşabilir inceleme yapabilir, sorularınız için müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz.