Dünya çapında 88 bin çalışanıyla A’dan Z’ye farklı alanlarda 55 binden fazla ürünün üreticisi, 27 milyar dolarlık çok yönlü bir teknoloji firması olan 3M, 2016’nın ilk günlerinde Birka Reklam’ı Amerika ve Türkiye’den üst düzey yöneticileriyle ziyaret etti. Dow Jones endüstri ortalamasında en fazla işlem gören 30 şirketten biri olan 3M’in Uluslararası Teknik Hizmetler Yöneticisi Mike Stavreff şirketin Amerika’da bulunan merkezinden ve 3M Türkiye ofisinden Burak Özaltın, Engin Zengin ve Sinan Kalaç ise Türkiye ofisinden olmak üzere İstanbul KEYAP’ta bulunan şirketimize değerlendirme amacıyla misafir oldular.

3M Ekibi ile Hatıra Fotoğrafı

3M Ekibi ile Hatıra Fotoğrafı

Dünyada yeni uygulanmaya başlanan 3M Select program üyeliğinin genel değerlendirmesinin yanı sıra Türkiye’de 3M folyo çeşitlerinin nerelerde ve hangi tekniklerle uygulandığı üzerine yapılan ziyarette Birka Reklam Genel Müdürü İrfan Topaloğlu, Mike Stavreff’e ülkemiz basılı işlerinin hangi seviyede olduğu ve hangi standartlarda yapıldığı hakkında bilgi verdi. Müşterilerimize farklı ihtiyaçlara yönelik işlerin hangi satış teknikleri ile satıldığından, üretimin hangi teknoloji ile yapıldığına ve uygulama-montajın hangi standartlarda olduğuna dek şirketimizin faaliyetleri hakkında bilgi paylaşımında bulunduğumuz 3M yöneticileri üretim ve yönetim dahil olmak üzere tüm departmanlarımızı görme fırsatı buldu.

Birka Reklam’ın üretim ve montaj aşamalarındaki işe bakış açısı, 3M Amerika yöneticileri tarafından beğeni ile karşılandı. Özellikle uygulama tekniklerimizin dünya standartlarının üzerinde olduğunu duymak müşterilerimize artı değer sağlamak için çalışan şirketimiz için bir övünç kaynağı oldu. Ziayret ve değerlendirme sonucuna göre şirketimiz 3M tarafından Amerika’ya davet edildi. Ajandamızda yer alan 8-11 Mart 2016 tarihinde Amsterdam’da yapılacak FESPA fuarının ardından 3M Amerika ziyaretimizi gerçekleştirmeyi planlıyoruz. Ziyaretleriyle bizleri onore eden 3M Amerika ve 3M Türkiye ekiplerine Birka Reklam Ailesi ve müşterilerimiz adına teşekkürler!