3M Türkiye Reklam Ürünleri Bölümü Satış Müdürü Mehmet Samih Gündoğdu ve Mimari Reklam Ürünleri Bölümü Yetkili Satış Temsilcisi Mustafa Gönen, şirketimiz Birka Reklam’da 3M reklam ürünleri üzerine genel eğitim verdi.

Birka Reklam müşterilerine daha iyi hizmet vermek adına karşılıklı paylaşımların yapıldığı eğitim, dünyanın önde gelen markalarından biri olan 3M ürünlerinden reklam pazarı için sunduğu folyo ve bu folyo uygulamaları için bilimsel ve teknolojik çalışmaların, yeniliklerin hangi alan ve teknikler uygulanarak yapıldığı üzerine gerçekleştirildi.

3M_Birka-Reklam_Eğitimi_4Satış ve pazarlama departmanını da yakından ilgilendiren eğitim, Türkiye’deki potansiyel müşteriler açısından izlenmesi gereken stratejileri ve gelişmiş satış tekniklerini de barındırıyor. Üreticilerin daha az tüketerek daha çok şey başarmalarına yardımcı olmaya çalışan 3M markası ürünlerinin diğer markalarla karşılaştırıldığında öne çıkan özelliklerinin ve artılarının vurgulandığı eğitimde müşterilerimize hizmette Birka Reklam’ı ileriye taşıyacak kritik bilgiler paylaşıldı.

Birka Reklam, işlere ciddiyetle bakış açısı ve memnuniyet odaklı çalışmaları sürdürmek üzere verdiği eğitim için 3M Türkiye ekibine çalışanları ve müşterileri adına teşekkür eder.

BİRKA REKLAM AİLESİ