İstanbul’da hastaları için tam teşekküllü bir hastane olarak kurulan Academıc Hospital, pek çok şehirde de şubeleri ile her geçen gün büyüyen ve var olduğu sektörde söz sahibi bir kuruluş olarak göze çarpmaktadır.

Her zaman hasta memnuniyetini ön planda tutan Academıc Haospital, müşterileri için en iyi hizmeti en kaliteli şekilde sunan Birka Reklam ile araç giydirme çalışmaları için internetteki araştırma ve referanslarına bağlı olarak iletişime geçmiştir.

Konusunda uzman müşteri temsilcilerinden araç giydirmede yasal süreç vergilendirme, araç giydirme de kullanılan folyolar ile ilgili detaylı bilgi alan Academıc Hospital yetkilileri kendileri için en uygun ve 2015 ticari araçlarda reklam bulundurulmasına yönetmeliğine uygun bölgesel araç giydirme uygulamaları için Birka Reklam ile anlaşma sağlamıştır.

Fiyat performansı ve görsel çalışma uygunluğu ile ilgili araç giydirme seçeneklerinden bölgesel araç giydirme için Academıc Hospıtal firması ile el sıkışan Birka Reklam,

Academıc Hospıtal firmasının araç giydirme uygulaması için 3M IJ180-10 serisi araç giydirme cast baskı folyosu ile kısa sürede üretim ve montaj planlamasını yapmıştır.

Academic Hospital firmasına araç giydirme sonrası iletmiş oldukları memnuniyete istinaden hizmet sunmaktan Birka Reklam olarak memnuniyet duymaktan ve tercihlerinden dolayı Birka Reklam ailesi olarak kendilerine bir kez daha teşekkür ederiz.