2020 yılında sağlıklı ve mutlu kullanıcılar için her yaştan ve her atletik seviyede kullanıcıya zindelik sağlamak adına kurulan Actifoam, ürünlerini kullanan kişileri daha fit, daha esnek, daha performanslı sakatlık ihtimallerini azaltan hafif, dayanıklı ve kokusuz ürünler sunmak için Türkiye’de kurulan ve üretimi sağlanan bir firma olarak göze çarpmaktadır.

Actifoam, Birka Reklam ile ‘çarkıfelek müşterilerimiz için dönüyor’ sloganı ile üretim ve satışını sağladığı display ürün seçeneklerimizden çarkıfelek modelleri için internet üzerinden iletişime geçmiştir.

Display ürün seçeneklerinden çarkıfelek modelleri ile fuarlarda müşterilerinizin dikkatini çekmek promosyon dağıtımlarını bu şekilde yapmak daha kolay ve daha eğlenceli olmaktadır.

Birka reklam müşterilerine her zaman kaliteli hizmet ve ürünleri makul fiyatlar ile en kısa zamanda en doğru şekilde teslim etmeyi amaçlamıştır.

Bu anlamda çarkıfelek seğmenin en ekonomik ve tercih edilen teleskopik ayaklı çarkıfelek için kısa sürede tasarım, üretim ve teslimatını sağladığımız Actifoam firmasına tercihlerinden dolayı bir kez daha Birka Reklam ailesi olarak teşekkür ederiz.