1986’da kurulan Amana Foods‘un temel misyonu gıda işlemedeki en son teknolojiyi kullanarak ve en yüksek uluslararası standartlara uygun olarak güvenli, lezzetli, besleyici ve rekabetçi fiyatlı gıda ürünleri tedarik etmektir.  Amana Foods‘un pazar lideri markalardan bazıları Hana, Bavyera, Laziza, Al-Mara’i, Al Basateen ve Zester’dir.  Amana Foods geniş bir yelpazede gıda ürünleri üretirken ana odak noktası helal etlerin işlenmesi, üretim, kalite ve pazarlamanın özverili ekibi ile sağlamasıdır.

İnternet üzerinden BİRKAREKLAM a ulaşan Amana Foods firması, Türkiye pazarında olduğu gibi diğer uluslararası pazarlarda da farklı konseptler ile ürünlerini tanıtmak dikkat çekmek için BİRKAREKLAM ın yenilikçi yüzünden yararlanmıştır.

Farklı Display ürün tasarım çalışmasını, cut out yöntemi ile özel üretim olarak Amana Foods un onayına sunduğumuz tattırma standı, firma tarafından oldukça beğenilmiş ve pratik kullanım- kurulumu ile BİRKAREKLAM ın tercih edilmesini sağlamıştır.

İlk üretimimizi tamamladığımız Display ürün ile ilgili diğer siparişlerimiz için üretim süreci başlatılmıştır. Amana Foods firmasına BİRKAREKLAM ı tercih ettiği için teşekkür eder, bol bereketli kazançlı günler dileriz.