2016 yılından itibaren günlük araç kiralama şirketi olan faaliyet gösteren Avec Rent a Car, bir Paşalı grup markası olarak var olduğu sektörde müşterilerine kaliteli ve istikrarlı hizmet anlayışını benimsenmektedir.

Birka Reklam ile araç giydirme çalışmaları için internet üzerinden iletişime geçen Avec, müşteri temsilcilerimizle yapmış olduğu görüşmelere istinaden araç giydirme seçeneklerinden bölgesel araç giydirme konusunda karar kılmıştır.

Araç giydirme ile ilgili araç giydirmede yasal işlemler ve reklam vergisine istinaden montaj şekli ve ömrü, araç giydirmede kullanılan folyo çeşitleri profesyonel satış ekibimiz tarafından detaylı olarak müşterimize aktarılmış ve bölgesel araç giydirme için tercih ettiğimiz ve kullandığımız 3M baskı malzemesi, kaliteli baskı ile üretim ve uygulama süreci tecrübeli montaj ekibimiz tarafından tamamlanmıştır.

Araç giydirme seçeneklerinden bölgesel araç giydirme uygulamaları için Birka Reklam’ı tercih eden Avec firmasına Birka Reklam ailesi olarak tercihlerinden dolayı bir kez daha teşekkür ederiz.