Tüm müşterilerinin ticari etkinliklerinde ve markalaşma süreçlerinde ihtiyaçları olan tüm basılı ürünlerini profesyonel ve yaratıcı çözümler ile sunarak baskı ve matbaa sektöründe aranılır bir firma olmak için çalışan Balaban basım & ambalaj A.Ş,  Birka Reklam ile display ürün taleplerindeki çözüm ortağı arayışı sırasında internet üzerinde rast gelmiştir.

Balaban gibi Birka Reklam’da, genel ifade ile var olduğu reklam sektöründe en iyiyi başarmak ve sağlamak için çalışmakta tüm yaptıkları başarılı işlerde farklarını ortaya koymaktadır.

Birka Reklam ile display ürün seçeneklerinden Roll Up Banner ( Roll Banner) ve plaj bayrağı seçeneklerinden masaüstü bayrak çalışmaları için iletişime geçen Balaban basım & ambalaj A.Ş, Birka reklamın kısa süre içersin de yapmış olduğu üretim ve teslimattan da oldukça etkilenmiştir.

Display ürün seçeneklerinden Roll Up Banner ( Roll Banner) için özel ölçü ile üretim ve yine masaüstü bayrakları için talepleri doğrultusunda sayılı olarak tasarım, üretim ve teslimat yaptığımız Balaban basım & ambalaj A.Ş’ye tercihlerinden dolayı bir kez daha teşekkür eder, Birka Reklam ailesi olarak kendileriyle çalışmaktan memnuniyet duyduğumuzu belirtmek isteriz.

Aynı sektörde hizmet vermemize rağmen ürün yelpazesinde ki farklılıklarımızdan dolayı birbirimize destek olarak başlattığımız çözüm ortaklığımızın daha pek çok konuda devam etmesi temennisiyle…