Ballstad Omega-3 Norveç’te,  Ben Odd Roar Olsen tarafından kurulmuştur.

İstanbul’da vitamin ve besin takviye satıcısı olarak tanımlanan Ballstad Omega-3, taze ve yüksek konsantrasyona sahip ürünlerini adrese teslim uygulaması ile müşterilerine hızlı ve güvenilir olarak ulaştırmaktadır.

Yaşam şartları, çalışma ve ülke koşullarının her geçen gün zorlaşması ile bu tarz takviye gıdalara olan taleplerin artması ve tüketicilere çok fazla ürün ve seçenek sunulmaya başlanması ile bu konuda uzman olan firmaların kendilerini daha doğru ve net ifade etmeleri için reklam çalışmalarına daha da önem vermeleri gerekmiştir.

Bu anlamda Ballstad Omega-3, farklılığını firma tanınırlığını yükseltmek amaçlı çeşitli fuar, etkinlik ve toplantılar için internet üzerinden yaptığı araştırmalar sonucu display ürünler konusunda Birka Reklam ile iletişime geçmiştir.

Ballstad Omega-3 Birka Reklam’ın yurtdışından ithal ettiği ve baskılarını kendi üretim tesisinde oluşturduğu display ürünlerden  roll up banner (roll banner) çalışmalarını tercih etmiştir.

Reklam sektöründe uzun zamandan beri önemli bir yere sahip olan roll up banner (roll banner) ürünü eloksallı alüminyum mekanizma ve makaralı bir sisteme sahiptir. Montaj süreci oldukça kısa olan roll up banner (roll banner) ile ilgili üretim ve teslimat konusunda hızlı ve kaliteli bir çalışma yaptığımız Ballstad Omega-3 firmasına display ürün uygulamalarındaki tercihlerinden dolayı Birka Reklam ailesi olarak bir kez daha teşekkür ederiz.