Bibakım, mobil araç servis hizmetleri ile İstanbul’da müşterilerine destek vermektedir.

Müşterilerinin ihtiyaç duyduğu periyodik bakım, fren sistem bakımı, akü değişimi, muayene öncesi kontrolleri için hizmet veren Bibakım, ‘en iyi pazarlamacınız aracınızdır’ sloganı ile araç giydirmenin önemini vurgulayan Birka Reklam ile çalışmalarının daha fazla kitleye ulaşması, marka bilinirliliğini arttırmak amaçlı internet üzerinden iletişime geçmiştir.

Birka Reklam’ın konusunda uzman müşteri temsilcilerinden araç giydirmede yasal işlemler ve reklam vergisi, araç giydirmede montaj şekli ve ömrü konusunda detaylı bilgi alan Bibakım, araç giydirmede kullanılan 3M cast folyo garantileri ve tasarım teknikleri ile kendileri için en uygun olduğuna inandıkları bölgesel araç giydirme için çalışmalarını başlatmıştır.

Araç giydirme seçeneklerinden bölgesel araç giydirmede firma logo veya unvanı yansıra ürün resim, imaj yada slogan gibi alternatiflerde kullanılabilmektedir.

Birka Reklam olarak kaliteli baskı-üretim, tecrübeli montaj ekibi ve Birka Reklam garantisi ile kısa sürede işlemlerini tamamladığımız Bibakım firmasına araç giydirme seçeneklerinden bölgesel araç giydirme uygulamaları için tercihlerinden dolayı Birka Reklam ailesi olarak bir kez daha teşekkür ederiz.