Broşürlük_4

Broşürlük_4

Yurtdışından müşterilerimizin kullanımına sunmak için ithal ettiğimiz ürünlerden biri de portatif broşürlüklerdir. Katıldığınız etkinliklerde broşürlerinizi katılımcıların kolayca erişebileceği ve şık bir şekilde sunmanıza yarayan broşürlüklerimiz, portatif ve sabit olmak üzere iki türlüdür.

Portatif sistem broşürlükler katlanır sistem olmasından dolayı, sabit alüminyum broşürlüklerden daha çok tercih edilmektedir. Broşürlükler katlandığı zaman ve özel taşıma çantaları sayesinde az yer kaplar ve taşıma kolaylığı sağlar.

Portatif olarak satışını yapmış olduğumuz broşürlüklerin 3 ayrı modeli vardır. Broşürlükleri; metal broşürlük, katlı plexi broşürlük, zigzag broşürlük olarak adlandırabiliriz.

Metal Siyah Broşürlük

Metal Broşürlük

Metal Broşürlük

Broşür veya dergi koyabileceğiniz 5 gözlü modelimizdir. Siyah metal malzemeden üretilmiştir. Kurulumu tamamlandıktan sonraki ölçüsü h:150cm-L:26cm-d:52 cm’dir. Broşürlüğün üst tarafında 26cm x 17cm, alt tarafında ise 23cm x 28cm ölçülerinde, firma logonuzun stickeri için yer bulunmaktadır. Broşürlükte arka ayak katlandığı için taşıma esnasında kolaylık sağlar. Koli içerisinde 2 adet metal broşürlük bulunmaktadır. Kullanım kolaylığı olan sağlam, dayanıklı ve ekonomik bir üründür.

Katlı Plexi Broşürlük

Plexi Broşürlük_1

Plexi Broşürlük_1

Plexi broşürlük’ün 46cmx30cmx28cm ebatlarında siyah bez taşıma çantası bulunmaktadır. Katlı plexi broşürlük 4 gözden oluşmaktadır. Plexi kutular paslanmaz metal çubuklarla sabitlenmiştir. Broşürlük, üst tarafta bulunan 2 adet kilitleme mekanizması sayesinde ayakta durur. Plexi kutuların çizilmemesi için üzerlerinde özel kağıt kaplaması bulunmaktadır.

Kullanım esnasında yapışkanlı koruma kağıtları sökülerek kullanıma hazır hale getirilir. Broşür veya dergi koyabileceğiniz plexi kutunun iç ölçüsü; 23cmx36cmx3cm’lik 4 adet gözden oluşmaktadır. Broşürleriniz ürün içerisinde iken katlanabilme özelliğine sahiptir. Bu sayede broşürlüğü katlayıp, taşıma çantası ile istediğiniz her yere rahatlıkla götürebilirsiniz.

Alüminyum Çantalı Zigzag Broşürlük

Zigzag Broşürlük

Zigzag Broşürlük

Zigzag broşürlük çantası şık alüminyumdan mamuldur. Broşürlük 7 adet gözden oluşmaktadır. Çantanın kapalı ölçüsü 41cm x 30cm x 15cm’dir. Broşürlüğün alüminyum çantası kilitli sistemdir. Çanta içerisinde bulunan plexiden mamul broşürlük, taşıma esnasında çizilmemesi için siyah sert süngerlerle korunmaktadır. Ayrıca katlı plexi broşürlükte olduğu gibi plexilerin üzerlerinde özel kağıt kaplaması bulunmaktadır.

Plexi kutular paslanmaz metal çubuklarla çevrilidir, alt ayak kısmında ki kilit sistemi sayesinde ayakta durması sağlanır. Zigzag broşürlük açıldığı zaman, broşür veya dergilerinizi ürüne çift taraflı olarak yerleştirebilirsiniz. Zigzag şeklinde açıldığı için oldukça şık bir görünüm sergiler .

Portatif olmayan broşürlüklerimiz ise akrilik ve/veya aluminyum malzemelerden üretilir. Müşterilerimizin isteği doğrultusunda hazırlanan broşürlükler, kullanılan malzeme bakımından alüminyumdan veya plexiden üretilir. Broşürlüklerimiz model olarak ise masa üstü, duvara monteli veya ayakta kullanıma uygun şekilde üretilebilmektedir .

Pleksi Masa Üstü Broşürlükler

Föylük_Broşürlük

Föylük_Broşürlük

Şeffaf yüzeylidir. A4,A5,1/3 A4 ebatlarında tek katlı , 3 katlı ve 4 katlı modelleri bulunmaktadır. İsteğe göre özel ebatlarda üretim yapılabilmektedir. Broşür , katalog , kartvizit gibi ürünlerinizi sergilemek için kullanılan uygun ve ekonomik bir üründür.