Buffa çiftliği, İtalya’nın dünyaca ünlü peynirlerini en uygun biçimde üretmek ve tüketicilerine en iyi şekilde sunabilmek için 2014 yılında Kocaeli Kandıra ilçesinde kurulmuştur. Tüm peynirler İtalya’dan özel olarak getirilen mandaların sütlerinden elde edilmekte olup, çiftlikte yapılan tadım aktiviteleri ile Türkiye’de var olduğu sektörde farklı ve özel bir konuma sahip olmuştur.

Birka Reklam ile 2016 yılında tavsiye üzerine iletişime geçen Bufala yetkilileri, Birka Reklam satış temsilcilerinden araç giydirme ile ilgili yasal işlemler ve reklam vergisiyle araç giydirmede kullanılan folyo çeşitleri için detaylı bilgi almış, araç giydirme işlemlerinde grafik tasarım teknikleri için grafik departmanımızdan destek alarak, araç giydirmede montaj şekli ve ömrü konusunda tecrübeli montaj ekibimize güvenmiştir.

Bufala Süt Ürünleri San.ve Tic.A.Ş tarafından araç giydirme seçeneklerinden, firma araçlarının üzerine reklam olma amaçlı bölgesel uygulama yapılmıştır. Bölgesel araç giydirmede firma logo, unvan ve imajlarının yer aldığı çalışma için üretim ve montajı tamamlanmıştır.

Araç giydirme seçeneklerinden bölgesel araç giydirme uygulamaları için Birka Reklam’ı tercih eden Bufala Süt Ürünleri San.ve Tic.A.Ş’ye Birka Reklam ailesi olarak tercihlerinden dolayı bir kez daha teşekkür ederiz.