Carroten, 1980 yılında kurulan Yunanistan merkezli bir firmadır. Carroten ürettiği ve müşterilerinin kullanımına sunduğu güneş kremleri ve losyonlarının amacı cildi nemlendirirken, soyulmaya karşı koruma ve bronzluk süresini de uzatmaya yardımcı olmaktadır.

Bu anlamda ürünlerinin Türkiye’de ki tanınırlığını ve bilinirliliğini arttırmak için çeşitli kozmetik firmaları ile anlaşma sağlayarak ürün promosyon dağıtımları için Birka Reklam’ın çarkıfelek çalışmaları için Birka Reklam ile internet üzerinden iletişime geçmiştir.

Konusunda uzman müşteri temsilcilerimizden çarkıfelek çalışmaları ve çeşitleri ile ilgili detaylı bilgi aldıktan sonra kendileri için en uygun olan 70cm çapında ahşap ayaklı çarkıfelek için anlaşma sağlayan Carroten firması, çark üzeri dilim sayısı, renklendirme, logo uygulamaları için Birka Reklam’ın profesyonel grafik departmanından da destek almıştır.

Kısa sürede üretim ve montajı sağlanarak teslimatı yapılan çarkıfelek çalışmalarından ahşap ayaklı çarkıfelek uygulamaları için Birka Reklam’ı tercih eden Carroten firmasına tercihlerinden dolayı Birka Reklam ailesi olarak bir kez daha teşekkür ederiz.