‘Fark yaratır’ sloganı ile optik sektöründe yeni bir marka olma yolunda ilerleyen Damla Optik, Birka Reklam ile internet üzerindeki araştırmaları sonucunda iletişime geçmiştir.

Birka Reklam’ın display ürün seçeneklerinden çarkıfelek çalışmaları ile ilgilenen Damla Optik, genç girişimci olarak kendisini tanıtmanın yanı sıra başarı ve bol kazanç için kendi tanıtımlarını yaptıkları şehirlerinde kullanmak için teleskopik ayaklı çarkıfelek ile ilgili Birka Reklam’la görüşme sağlayıp üretimi konusunda anlaşmaya varmıştır.

Birka Reklam’ın konusunda uzman grafik departmanından tasarım konusunda destek alan Damla optik, Birka Reklam’ın tecrübeli üretim ve montaj ekibi sayesinde çarkıfelek ürünlerine kaliteli hizmet anlayışı ile kısa sürede sahip olmuştur.

Birka Reklam olarak müşterilerimiz için her zaman en iyi hizmeti en iyi kaliteyle sunmayı amaç edinmiş ve uzağı yakın hale getirmişizdir.  Bu anlamda Damla Optik Manisa şubesine teleskopik ayaklı çarkıfelek çalışmalarının kargo ile gönderimini sağlamışızdır.

70cm çapında 2 kademeli ayarlanabilinir yüksekliğe sahip mdf üzeri dijital baskı şeklinde üretimini yaptığımız teleskopik ayaklı çarkıfelek çalışmaları için Birka Reklam’ı tercih eden Damla Optik firmasına tercihlerinden dolayı Birka Reklam ailesi olarak bir kez daha teşekkür ederiz.