Firmaların var olduğu sektörlerde fark yaratması ve projelerinin en iyi şekilde yönetilmesi, kurumsal dünyada doğru şekilde temsil edilmeleri için imkân sağlayan Ed Medya İstanbul Şişli de müşterilerine hizmet vermektedir.

Perakende müşterilerimizin yanı sıra 250 i aşkın kurumsal müşteriye 25 yıldır çözüm ortağı olan Birka Reklam, Ed Medya firması için de müşterileri olan Fas Havayolları’na display ürün seçeneklerinden çarkıfelek çalışmaları ile ilgili destek vermiştir.

‘Çarkıfelek müşterilerimiz için dönüyor’ sloganı ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre alternatifli çarkıfelek modelleriyle talep ettiğiniz ve ulaşmasını istediğiniz kitleye her zaman ilk seferinde ve her seferinde ulaşmanızı sağlayan Birka Reklam,  Ed Medya firması için teleskopik ayaklı çarkıfelek ürününü talep ettiği ölçülerde ve yine onay verdikleri görsel çalışma üzerinden üretimini sağlayarak kısa sürede teslimatını gerçekleştirmiştir.

Birka Reklam olarak tecrübeli kadromuz, sürekli yenilenen teknolojimiz ve dünya standartlarında hizmet kalitemiz ile profesyonel çözümler sunan Birka Reklam’ı tercih eden Ed Medya’ya tercihlerinden dolayı Birka Reklam ailesi olarak bir kez daha teşekkür ederiz.