25 Mayıs 1971 yılında kurulan Vitabiotics, bir İngiliz beslenme şirketi olarak dünyanın pek çok ülkesinde vitamin ve mineral bazlı gıda takviyeleri ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Segmente ve ihtiyaca yönelik özel formülasyona sahip lider vitamin markası olan Vitabiotics, fuarlarda müşterilerinin dikkatini çekmek, var olduğu alanlarda özendirme dağıtımlarını daha da çekici hale getirmek için Birka Reklam’ın display ürünlerinden çarkıfelek çalışmaları ile ilgili Birka Reklam’ın müşteri temsilcileri ile iletişime geçmiştir.

‘Çarkıfelek müşterileriniz için dönüyor’ sloganı ile internet üzeri araştırmaları sonucunda Birka Reklam’a ulaşan Viatabiotics yetkilileri, Birka Reklam’ın display ürünlerinden çarkıfelek seçeneklerinden teleskopik gizli ayaklı çarkıfelek çalışmaları için tercihte bulunmuştur.

Birka Reklam olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre alternatifli çarkıfelek modellerini yine müşterilerimizin kendileri için en uygun görsel ve maliyetle üretim ve montajını gerçekleştirmekteyizdir.

2 kademeli ayarlanabilir yükseltili, ayak kısmı dekoratif olarak üretilen çark üzerinde ki görsellerin dijital baskı ile yapıldığı demir ayak destekli display ürünlerimizden çarkıfelek seçeneklerinden teleskopik gizli ayaklı çarkıfelek çalışmaları için Birka Reklam’ı tercih eden, Vitabiotics firmasına tercihlerinden dolayı Birka Reklam ailesi olarak bir kez daha teşekkür ederiz.