130 ülkede faaliyet gösteren Emerald Publishing Limited 1967 yılında Birleşik Krallık da kurulmuştur. , işletme, yönetim, eğitim, sağlık ve mühendislik alanlarında akademik dergi ve kitapların yayıncısı olan Emerald Publishing, katılacağı birkaç etkinlik için Birka Reklam’ın display ürün seçeneklerinden çarkıfelek çalışmaları için internet üzerinden Birka Reklam’ın müşterileri temsilcileri ile iletişime geçmiştir.

Birka Reklam olarak ‘çarkıfelek müşterileriniz için dönüyor’ sloganı ile tanıtım ve paylaşımını yaptığımız çarkıfelek ürünleri, öncelikli olarak fuarlarda potansiyel müşterilerin dikkatini çekmek amaçlı müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerine istinaden firmaya özel üretimi sağlanan birer ürün olarak tercih edilmektedir.

Emerald Publishing’de kendisi için en uygun olduğunu düşündüğü hem fuarlarda hem de iş arkadaşlarının motivasyonunu yükseltmek amaçlı Birka Reklam’ın display ürün seçeneklerinden çarkıfelek çalışması için masaüstü çarkıfelek ürünü için tasarım ve montaj onayı vermiştir.

Birka Reklam olarak kaliteli üretim ve hizmet ile kısa sürede teslim ettiğimiz masaüstü çarkıfelek çalışmaları ile ilgili Birka Reklam’a güvenen ve tercih eden Emerald Publishing firmasına tercihlerinden dolayı Birka Reklam ailesi olarak bir kez daha teşekkür ederiz.