Enes Kumaşçılık, kumaş imalatı ve satışı yapan bir firma olarak tekstil sektöründe müşterilerine İstanbul Avrupa yakasında hizmet vermektedir.

Kaliteli hizmet ve yeniliklere açık çalışmaları ile var olduğu sektörde kendini sürekli geliştiren Enes Kumaşçılık bu anlamda Açıkhava reklam çalışmalarının etkisini bilerek araç giydirme uygulamaları için Türkiye’nin ilk araç giydirme firması olan Birka Reklam ile tavsiye üzerine iletişime geçmiştir.

Araç giydirme uygulamaları için Birka Reklam’ın konusunda uzman müşteri temsilcilerinden araç giydirmede yasal işlemler ve reklam vergisi, araç giydirmede kullanılan folyo, araç giydirme işlemlerinde grafik tasarım için detaylı bilgi alan Enes Kumaşçılık kendileri için en uygun olan araç giydirme seçeneklerinden bölgesel araç giydirme uygularıyla ilgili Birka Reklam ile anlaşma sağlamıştır.

Bölgesel araç giydirme işlemleri için Birka Reklam’ın profesyonel grafik tasarım departmanı ile tecrübeli montaj ekibinin çalışmalarıyla kısa sürede tamamladığımız Enes Kumaşçılık firmasına araç giydirme uygulamaları için tercihlerinden dolayı Birka Reklam ailesi bir kez daha teşekkür ederiz.