Faac ürün ailesinin başlangıcı 1965 yılında ilk otomatik kapı hareket sistemi ile olmuştur.  Bu anlamda şimdi iki otomatik kapı çeşitlerinin öncüsü olan Faac bir İtalyan firmasıdır. Faac her geçen günkü büyüme ve güçlenmesine, ürünlerini yurtdışına açarak, uzman satış ve kendi ürünlerinin eğitimini sağlayarak başarmıştır.

1965’ten bugüne kadar geçiş kontrol serileri, panjur motor serileri, mantar bariyer serileri ve tüp motorlar ile gelişim ve güçlenmesini devam ettiren Faac, Türkiye’de ki reklam ve gelişim tanıtım süreci için katıldığı fuar, seminer ve toplantılarda kullandığı display ürün seçeneklerinden roll up banner – roll banner için Türkiye’nin ilk reklam firmalarından biri olan Birka Reklam ile internet üzerinden iletişime geçmiştir.

Birka Reklam tarafından yurt dışından ithal edilen roll up banner  (roll banner) lar, reklam sektöründe uzun zamandan beri önemli bir yer tutmaktadır. Sektörde farklı isimlere de sahip olan roll up banner  (roll banner) kurulum ve görsel yenilemesi en kolay ürünlerimizdendir.

Çalışma hayatına başladığımız 1997’den bugüne kadar geniş bir yelpazede bir çok kuruma reklam hizmeti veren Birka Reklam’ı koşulsuz müşteri memnuniyeti, tecrübeli kadrosu, sürekli yenilenen teknolojisi ve üstün hizmet kalitesi ile tanıyan ve tercih eden Faac firmasına, Birka Reklam ailesi olarak display ürünler seçeneklerinden roll up banner  (roll banner) çalışmaları için bizleri tercih ettikleri için bir kez daha teşekkür ederiz.