Forceget, Miami Beach Florida merkezli bir lojistik firması olup,  akıllı ve kolay gönderim başlığı altında deniz ürünleri, hava taşımacılığı, Amazon FBA’ya gönderim, depo ve dağıtım hizmeti, gümrük işlemleri ve kargo sigortası konularında müşterilerine hizmet vermektedir. Ayrıca forceget’e dijital nakliyeci olarak whats up ve facebook üzerinden de müşterilerine kesintisiz hizmet sunmaktadır.

Forceget’in küresel ofislerinden biride Türkiye İstanbul’da dır. Müşteri odaklı bir firma olan Forceget, Türkiye’de ki müşterileri için tanıtımlarının daha akılda kalıcı olması amaçlı,  katıldıkları fuar ve seminerlerde kullanmak için Birka Reklam’ın display ürünlerinden roll up banner (roll banner) ürünleri için üretim ve teslimat konusunda destek vermiştir.

Birka Reklam tarafından yurtdışından ithalatı yapılan roll up banner (roll banner) lar reklam sektörünün uzun zamandır en önemli ürünlerinden ve tercihlerindendir. Reklam ürünleri içersin de en fazla kullanılan roll up banner (roll banner) ın tercih edilmesinin başlıca nedenleri kolay taşınabilir ve ekonomik olmasıdır.

Roll up banner (roll banner) farklı ölçülerde görsel uygulama alanına sahip olup, alüminyum kasalı sarmal mekanizması olan birden fazla kullanım alanı olan display reklamcılık ürün seçeneği olarak ifade de edilebilinir.

Birka Reklam olarak üretim ve teslimat konusunda kısa sürede tamamladığımız roll up banner (roll banner) çalışmaları için Birka Reklam’ı tercih eden, Forceget firmasına tercihlerinde n dolayı Birka Reklam ailesi olarak bir kez daha teşekkür ederiz.