2018 yılında kurulmuş olan şirket, ‘sağlıklı bir yaşam sürdürmek sağlıklı bir başlangıcı ile mümkündür’ sloganı ile genetik testler konusunda yurtdışında alanında öncü laboratuvarlarla işbirliği yaparak çalışmalarını sürdürmektedir.

Özellikle anne ve bebek sağlığı alanındaki genetik testlerin yanı sıra pek çok sağlık alanında ürün tanıtım ve satışını yapan Genstar Sağlık, fuar çalışmaları için Birka Reklam’ın display ürünleri için tecrübeli müşteri temsilcilerinden bilgi alarak kendileri için en uygun olan roll up banner (roll banner) için üretim talep etmişlerdir.

Birka Reklam tarafından yurt dışından ithalatı yapılan roll up banner(roll banner) lar, reklam sektöründe uzun zamandan beri önemli bir yeri olan reklam ürünü olup, sektörde farklı isimler adı altında da bilinmektedir.

Birka Reklam olarak display ürün seçeneklerinden roll up banner(roll banner) lar ile ilgili kaliteli baskı ve üretim sağlayarak kısa sürede teslimatı yapılan çalışmaları için Birka Reklam’ı tercih eden Genstar Sağlığa teşekkür ederiz.