‘Çiftlikten sofraya her şey kontrolümüz altında’ sloganı ile en düşük fiyat, ücretsiz kargo, online hizmet ve %100 doğal ürünleri ile var olduğu piyasada göze çarpan Geviş Et ve Süt araç giydirme çalışmaları için Birka Reklam ile tavsiye üzerine iletişime geçmiştir.

Araç giydirme uygulamaları ile ilgili detaylı bilgi almak için firmamızın Ümraniye Keyap’ta yer alan satış ve sunum ofisini ziyaret eden Geviş Et ve Süt yetkilileri araç giydirme seçeneklerinden bölgesel araç giydirme uygulamaları için Birka Reklam ile anlaşma sağlamıştır.

Araç giydirme ile ilgili kullanılan folyo çeşitleri, araç giydirmede grafik tasarım teknikleri, araç giydirmede montaj şekli ve ömrü ile araç giydirmede yasal işlemler ve reklam vergisi konularında müşteri temsilcilerimizden detaylı bilgi alan Geviş Et ve Süt yetkilileri araç giydirme seçeneklerinden bölgesel araç giydirme çalışmaları için Birka Reklam garantisiyle araçlarını tecrübeli montaj ekibimize teslim etmişlerdir.

Birka Reklam olarak araç giydirme uygulamaları için Birka Reklam’ı tercih eden Geviş Et ve Süt firmasına tercih ve güvenlerinden dolayı Birka Reklam ailesi olarak bir kez daha teşekkür ederiz.