2008 yılında İstanbul’da kurulan Globescout kendini,  ilk tasarımları olan motosikletler için alüminyum bagaj sistemiyle duyurmuştur. Daha sonra başarısını geliştirerek ilerleten Globescout,  şuan 4 kıtada el yapımı macera ekipman üretimleri ile bilinmektedir.

Online alışveriş imkanı ile müşterilerine zaman kazandırarak 7/24 alışveriş imkanı da sağlayan Globescout, katılacağı fuar, seminer ve toplantılar için Birka Reklam’ın yurtdışından ithal display ürünleri seçeneklerinden roll up banner(roll banner) çalışmaları ile ilgili Birka Reklam’ın tecrübeli müşteri temsilcileriyle iletişime geçmiştir.

Reklam sektöründe uzun zamandan beri önemli yeri olan ve sektörde farklı isimlerle anılan roll up banner(roll banner), kurulum olarak oldukça kolay ve kullanılan malzemelerden dolayı hafif ürünlerdir. Alüminyum iskeleti olan roll up banner(roll banner)  ürünler farklı ebatlarda olmakta ve üzerine istenilen görselin yerleştirilerek reklam alanı oluşturulmasına imkân vermektedir.

Birka Reklam garantisiyle kaliteli baskı, hızlı üretim ve teslimat ile tamamlanan roll up banner(roll banner) çalışmaları için Birka Reklam’ı tercih eden Globescout firmasına, tercihlerinden dolayı bir kez daha teşekkür ederiz.